קרקעות מזוהמות

ורידיס עוסקת בייעוץ סביבתי עם התמחות בזיהומים סביבתיים באמצעות חברה מתמחה (וינדקס לשעבר) הנחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום הקרקעות המזוהמות. החברה פועלת מזה שני עשורים ובד בבד עם התפתחות הרגולציה הסביבתית בישראל שימשה כחלוצה במתן שירותים סביבתיים לליווי כלל המגזרים במשק.

החברה עוסקת במתן ייעוץ, פתרונות ושירותי מעבדה בארבעה תחומים:

קרקעות מזוהמות ומי תהום

שיקום קרקעות יסודי דורש ידע מתקדם, יכולת יישום טכנולוגית וניסיון מצטבר. קרקע הנה משאב מוגבל שקצב התחדשותו איטי במיוחד. הבניה המואצת בישראל בעשור האחרון והביקוש הגובר לנדל"ן הפכו את שיקום הקרקע לנושא בוער כמו גם המודעות הגוברת להשפעות סביבתיות והתחזקות הרגולציה בתחום. ורידיס מתמחה במתן פתרונות חדשניים ושירותים מתקדמים לאפיון, חקירה ושיקום של קרקעות מזוהמות ומי תהום מזוהמים. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות יועצים ומומחים בעלי ניסיון וידע רב כמו גם צוות תפעולי עם יכולות הנדסיות משולבות לצורך התגברות על כל אתגר.

ייעוץ סביבתי

ורידיס מתמחה במתן שירותי ייעוץ סביבתי בדגש על אתרים מזוהמים או בעלי פוטנציאל זיהום וכן גם ייעוץ בנושא ניהול פסולת חומרים מסוכנים ללקוחות מכלל המגזרים. צוותי הייעוץ של ורידיס מורכבים מאנשי מקצוע מומחים עם ניסיון וידע עשיר בתחומי הגיאולוגיה, הידרולוגיה, גיאוגרפיה, מדעי הקרקע והסביבה, ביוטכנולוגיה, טוקסיקולוגיה ועוד. אנו מבצעים סקרים היסטוריים, סקרי קרקע, גז קרקע ומי תהום, סקרי סיכונים סביבתיים (IRBCA), סקרי פסולות מפעליים ועוד על בסיס הנהלים והשיטות המתקדמות ביותר בכפוף לאמות המידה וההנחיות של המשרד להגנת הסביבה וה-US EPA. צוות היועצים שלנו מחויב ללקוחות באופן מקצועי וצמוד על מנת להתמודד עם התפתחות והתהדקות הרגולציה של כל לקוח בתחומו ועם מורכבות האתגרים הסביבתיים הניצבים בפניהם.

תשתיות מים וביוב

ורידיס הינה חברה המתמחה בבדיקות תקינות תשתיות להולכת מים וביוב. בישראל מתבצעות מדי שנה עבודות להנחת תשתיות מים וביוב בהיקף של מיליארדי שקלים. מערכות אלו, הכוללות תשתיות להולכת זורמים כגון מי שתייה, ביוב, קולחים, מי השקיה, תמלחות ועוד, מחויבות בפיקוח ובדיקה של המערכות, לאיתור מקרי כשל מבעוד מועד, ובמטרה למנוע נזקים כלכליים וסביבתיים. ורידיס מיומנת באספקת מגוון רחב של בדיקות לצנרת מים וביוב תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות והינה גוף מאושר ומוסמך לביצוע עבודות אלו בכפוף לרשות המים והרשות הלאומית להסמכת מעבדות.

מתקני תדלוק ומיכלים

עם השנים הלכה והתהדקה הרגולציה סביב תחנות הדלק ומתקני התדלוק בישראל מתוך הבנה שתחנות הדלק עשויות להוות מפגע בריאותי וסביבתי עקב הסכנה שבפליטות חומרים מסוכנים לאוויר ודליפת דלקים ושמנים לסביבה (קרקע, מי תהום, נחלים ועוד). ורידיס קרקעות, עוד תחת שמה הקודם וינדקס, הייתה לחלוצה ביישום בדיקות סביבתיות לתקינותם של תשתיות ומערכות בתחום תחנות הדלק והמכלים. ורידיס מתמחה בביצוע כלל הבדיקות בתחום תחנות הדלק בהתאם להנחיות המקצועיות הרגולטוריות ובכפוף להנחיות של אגף שפכי תעשייה וקרקעות מזוהמות של המשרד להגנת הסביבה בפרט. החברה מציעה ללקוחותיה סל שירותים מלא של כלל בדיקות מתקני התדלוק הנדרשות החל מבדיקת אטימות מכלים (דופן כפולה או בודדת) דרך בדיקות אטימות צנרת ועד בדיקות למישוב אדים ופאזה גזית. כמעבדה מוסמכת לביצוע בדיקות מתחייבת ורידיס לסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שימוש במכשור מדויק ואיכותי להבטחת שרות אמין ללקוחותינו.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לדורון בכר doron_b@groupve.co.il

לפרטים נוספים ומידע נוסף באתר ורידיס שיקום קרקעות וניהול חומרים מסוכנים לחץ כאן

החברה עומדת בסטנדרטים, מקומיים ובינלאומיים, המחמירים ביותר לניהול סביבתי והיא בעלת הסמכה לתקן ISO 17025 על ידי הרשות הלאומית להסמכת מעבדות

דילוג לתוכן