פרופיל חברה

החברה הוקמה בשנת 1993, כחלק מפעילות ואוליה העולמית – תאגיד הסביבה הגדול בעולם, ומציינת מעל ל-28 שנות פעילות לקידום איכות הסביבה בישראל.

הקבוצה נחשבת לחלוצה בתחומי הסביבה והתשתיות ורושמת לזכותה הישגים פורצי דרך: שותפות בהקמתם והפעלתם של מתקן התפלה אשקלון ושל מטמנת "אפעה", שותפות בתחנת הכוח הפרטית הראשונה בישראל "OPC-מישור רותם", מתקנים מתקדמים למיחזור והשבת חומרים מפסולת ופרויקטים מובילים נוספים.

ורידיס מספקת שירותי איסוף פסולת מתקדמים לרשויות מקומיות, לארגונים שונים ולתעשייה. החברה נותרת נאמנה ליעודה כמפעילת התשתית הלוגיסטית הרחבה בישראל לאיסוף ולטיפול בכל סוגי הפסולת.

ורידיס נמצאת בשליטת דלק מערכות רכב בע"מ ונסחרת בבורסת ת"א החל מחודש יוני 2021. ורידיס ממשיכה לגדול ולהתפתח בתחומי: טיפול בפסולת, השבת אנרגיה ודלקים (RDF) מפסולת, התפלת מים, מרכזי אנרגיה, ביוגז ועוד.

הפעילות העסקית

ורידיס מתמקדת בפיתוחם ובהוצאתם אל הפועל של שירותים ומיזמים בתחומי הליבה ‒ פסולת, מים ואנרגיה. החברה מיישמת בארץ טכנולוגיות מובילות וניסיון בינלאומי בניהול פרויקטים.

ורידיס מקדמת תהליכי שינוי ושמה דגש על מרכיבים כלכליים, חברתיים ואקולוגיים.

אנחנו מתכננים ומספקים לכל לקוחותינו פתרונות מכווני מטרה, הכוללים התייעלות כלכלית תוך התחשבות בהשלכות הסביבתיות של כל תהליך, בכדי לשפר את איכות החיים ולהגן על משאבי הטבע.

ורידיס מתמחה בפתרונות סביבתיים בשלושה תחומי עיסוק משלימים:

פסולת ומחזור

ניהול פסולת, איסוף וטיפול בפסולת

ורידיס מציעה פתרונות ושירותים לניהול כל שלבי הטיפול בפסולת:  החל מפינוי, איסוף ואצירה, דרך הפרדה, מיון ומיחזור, ועד לסילוק ולהטמנה בטוחה. החברה מיישמת שיטות מתקדמות בייצור חומרי גלם ממוחזרים ובהפקת אנרגיות מתחדשות מפסולת.

 

מים

נייר וקרטון

ורידיס באמצעות חברת הבת אינפיניה, מתמחה במיחזור, ייצור נייר לקרטון וייצור אריזות. חברת אינפיניה היא החברה הגדולה בישראל שמקדמת את מודל הכלכלה המעגלית ויש לה חלק מהותי בשיפור פני הסביבה ואיכות החיים בישראל.

מים

מים

ורידיס מספקת פתרונות סביבתיים בתחום המים. בין היתר זוקפת החברה לזכותה את תכנונו, הקמתו והפעלתו של מתקן ההתפלה האשקלון, שהינו בין מתקני התפלת מי ים הגדולים שהוקמו בישראל ואחד הגדולים והמתקדמים בעולם.

Energy

אנרגיה

ורידיס מפתחת ומפעילה תחנות כוח ומתקני אנרגיה מתחדשת ‒ ביומסה, קוגנרציה, ביוגז ועוד, ומתמחה בתכנון ובתפעול מרכזי אנרגיה ובתהליכי התייעלות אנרגטית. החברה מקימה מערכות מורכבות ומספקת שירותים בתחום מיזוג האוויר, האוורור והחימום.

heb

צפו בחוברת החברה

צפו בסרטון החברה

חזון

תנאי החיים והסביבה שלנו משתנים במהירות. אנו בורידיס מחויבים לזהות את תהליכי השינוי הללו בכדי לפתח את תחום התשתיות הסביבתיות בישראל, ולהציבו בשורה אחת עם הפרויקטים המובילים בעולם. אנו רואים בפיתוחן של טכנולוגיות פורצות דרך וביישומן אמצעי חיוני לא רק להצלחה כלכלית, אלא גם להתנהלות סביבתית בת-קיימא. עבורנו מהווים האתגרים הסביבתיים בישראל הזמנה להשפיע, ולבחור היום כיצד יראה עולמנו מחר.

הנהלה

אילן בן סימון

מנכ"ל קבוצת ורידיס

אילן הצטרף לחברה בשנת 2004 ומאז מילא שורה ארוכה של תפקידים בכירים בקבוצה. בין היתר שימש בתפקיד מנכ"ל אקוסול, סמנכ"ל הכספים של הקבוצה וסמנכ"ל מפעלים ופיתוח עסקי. החל משנת 2019 מכהן אילן בתפקיד מנכ"ל הקבוצה. אילן בעל תואר ראשון בכלכלה עם התמחות בחשבונאות.

Ilan Ben Simon

ערן ספיר

מנכ"ל חטיבת שירותי איכות הסביבה

ערן החל את דרכו בחברה בשנת 2003 כיועץ המשפטי של חטיבת איכות הסביבה, ובהמשך עבר לנהל את המחלקה המשפטית הכללית של החברה. מאז שנת 2010 מכהן ערן כמנהל פעילות חטיבת איכות הסביבה של הקבוצה. ערן בעל תואר ראשון במשפטים.

Eran Sapir

בני בר און

סמנכ"ל כספים

בני הצטרף לורידיס בשנת 2018 בתפקיד סמנכ"ל הכספים של הקבוצה. קודם לכן שימש בני במגוון תפקידים ניהוליים בכירים בתחום החשבונאות והפיננסים. בני בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון.

בני בר און

חגית בנש

יועצת משפטית ראשית

חגית הצטרפה לחברה בשנת 2008. בשנת 2010 מונתה לתפקיד היועצת המשפטית של חטיבת איכות הסביבה. מאז שנת 2018 מכהנת חגית בתפקיד היועצת המשפטית של הקבוצה ומנהלת המחלקה המשפטית ומשאבי אנוש. חגית בעלת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים ותואר שני במשפטים.

חגית בנש

קשרי משקיעים

קשרי משקיעים בע"מ
טלפון: 03-5167620
מייל: info@km-ir.co.il

TLV:VRDS למידע חי על המניה, לחצו כאן

דילוג לתוכן